Sauna

Atmosfera pełnego odprężenia

Oferujemy niepowtarzalny klimat, kameralna sauna gwarantujące relaks dla wszystkich gości.

Sauna przyniesie odprężenie, zrelaksuje ciało i umysł. Jest wspaniałym panaceum na stres, działa uspokajająco i wyciszająco.

Koszt skorzystania z sauny:
45zł za 1 h (maksymalnie 4 osoby w pakiecie)

Masaże

Odnajdź pełnię relaksu

MASAŻ RELAKSACYJNY

30 min / 95 zł
60 min / 175 zł

Skorzystaj z masażu relaksacyjnego. Przyjemny rodzaj terapii dzięki, któremu zmniejszy się Twoje napięcie mięśniowe oraz psychiczne. Masaż ten przy wykorzystaniu technik głaskania, rozcierania, ugniatania czy uciskania poprawie krążenie krwi i limfy oraz ukrwienie ciała, korzystnie wpływa na likwidacje cellulitu, złogów i obrzęków.

MASAŻ LECZNICZY

30 min / 135 zł
60 min / 175 zł

Doznałeś kontuzji, boli Cię kręgosłup, barki czy szyja?

Skorzystaj z masażu leczniczego. Przy wykorzystaniu specjalnych technik masaż ten reguluje ból, zmniejsza napięcia mięśni i tkanek, eliminuje punkty spustowe, likwiduje przykurczone mięśnie, zwiększa zakres ruchu w stawach.

KINESIOLOGY TAPING

1 zabieg / 75zł

Jesteś sportowcem, przebyłeś kontuzje, przeciążyłeś staw lub po prostu występuje u Ciebie ból o podłożu zapalnym lub zwyrodnieniowym?

W takim razie taping jest dla ciebie. Taśmy regulują napięcia mięśniowe w miejscu aplikacji, pozwalają zmniejszyć ból, ograniczają nadwrażliwość na dotyk, zwiększają zakresu ruchu i siłę mięśni.

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów, aby dobrać dogodny dla Państwa termin.