SALA WIDOKOWA

(160m²)

To nasza największa sala z bezpośrednim wyjściem na taras. Może być łączona z salą restauracyjną. Idealnie sprawdzi się ona na wesele i imprezy okolicznościowe a także na większe szkolenia i konferencje. Sala jest klimatyzowana, w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Sala jest w stanie pomieścić grupę do 180 osób w ustawieniu teatralnym, do 120 osób w układzie z okrągłymi lub prostokątnymi stołami.

SALA KOMINKOWA

(100m²)

Osobne wejście zapewnia komfort i swobodę w użytkowaniu sali. Absolutna cisza i kameralny charakter to główne zalety tej sali. Swobodnie pomieści przy ustawieniu ze stołami do 50 osób a w układzie teatralnym nawet do 70 osób. Sala ta jest optymalnym wyborem dla osób poszukujących miejsca na szkolenia, wykłady czy konferencje. Sala dostępna jedynie przez wcześniejszą rezerwację. Wejście od strony parkingu.

OGRÓD ZIMOWY

(40m²) do 25 osób

Klimatyczna sala na piętrze z dostępem do światła dziennego, posiada przeszklony dach oraz wyjście na balkon. Sala jest przeznaczona głównie na kameralne spotkania, szkolenia i warsztaty. Idealnie sprawdzi się na male przyjęcia w rodzinnym gronie. Sala dostępna jedynie przez wcześniejszą rezerwację.

KAWIARNIA

To klimatyczne miejsce, w którym można się zrelaksować przy naszej aromatycznej kawie lub poczytać książki. Idealnie się nada na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Przy kanapach znajdziecie Państwo wylicytowane narty Andrzeja Bargiela które pochodzą z wyprawy zdobycia Śnieżnej Pantery i jednocześnie pobicia rekordu świata.