KONFERENCJE i SZKOLENIA

Kameralna przestrzeń do tworzenia

Dzięki dogodnej lokalizacji uluBIOny jest doskonałym miejscem spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów, wystaw, konferencji i sympozjów. Naszym atutem jest przestronny, bezpłatny parking.

Przygotowanie eventu to nie lada wyzwanie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każdy szczegół był w pełni dopracowany.

Dla mniejszych i średnich grup proponujemy wynajem ogrodu zimowego lub sali kominkowej. Większe wydarzenia organizujemy w sali widokowej, która w układzie teatralnym pomieści nawet do 180 osób, a w układzie z okrągłymi stołami do 120 osób.

PRZERWA KAWOWA

Przerwa to ważny punkt w każdym szkoleniu i konferencji. Przygotowaliśmy pożywne przekąski, które goście sami mogą wybrać i dostosować do swoich potrzeb, długości szkoleń oraz budżetu. Jeśli jednak nasza oferta nie sprosta Państwa wymaganiom postaramy się dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sali i przerw kawowych.

NOCLEGI

Komfortowy odpoczynek tylko 15 minut od Poznania

Hotel uluBIOny oddaje do dyspozycji gości 2 apartamenty, 9 pokoi jednoosobowych oraz 10 pokoi jednoosobowych. Oferujemy atrakcyjne ceny pokoi dla grup.