SAUNA i MASAŻE

SAUNA


Sauna w strefie ciszy Hotelu i Restauracji uluBIOny

Oferujemy niepowtarzalny klimat, kameralna sauna gwarantujące relaks dla wszystkich gości.

Sauna przyniesie odprężenie, zrelaksuje ciało i umysł. Jest wspaniałym panaceum na stres, działa uspokajająco i wyciszająco.

Koszt skorzystania z sauny:

Sauna dla gości hotelowych 45zl/h ( do 4 osób)
Dla gości z zewnątrz 55zl/h ( do 4 osób)

 

 

 

 

MASAŻE


Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów.

Prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną 660-444-759

MASAŻ RELAKSACYJNY


30 min / 95 zł

60 min / 175 zł

 

Obowiązki, stres, praca, zmęczenie, życie prywatne i zawodowe – to wszystko sprawia, że chcesz zniknąć na moment, wygodnie się położyć, odciąć od wszystkich myśli, skupić się tylko na sobie i zrelaksować.

Skorzystaj z masażu relaksacyjnego. Przyjemny rodzaj terapii dzięki, któremu zmniejszy się Twoje napięcie mięśniowe oraz psychiczne. Masaż ten przy wykorzystaniu technik głaskania, rozcierania, ugniatania czy uciskania poprawie krążenie krwi i limfy oraz ukrwienie ciała, korzystnie wpływa na likwidacje cellulitu, złogów i obrzęków .

MASAŻ LECZNICZY


30 min / 135 zł

60 min / 175 zł

 

Doznałeś kontuzji, boli Cię kręgosłup, barki czy szyja, jesteś osobą niepełnosprawną, przebyłeś zabieg chirurgiczny ?

Skorzystaj z masażu leczniczego. Przy wykorzystaniu specjalnych technik masaż ten reguluje ból, zmniejsza napięcia mięśni i tkanek, eliminuje punkty spustowe, likwiduje przykurczone mięśnie, zwiększa zakres ruchu w stawach. Zalecany między innymi: RZS, ZZSK, firbomialgia, urazy, złamania kończyn, zaburzenia napięcia mięśniowego czy przeciążeniowe bóle kręgosłupa.

 

KINESIOLOGY TAPING


1 zabieg / 75zł

 

Jesteś sportowcem, przebyłeś kontuzje, przeciążyłeś staw lub po prostu występuje u Ciebie ból o podłożu zapalnym lub zwyrodnieniowym ? Przyjdź na taping ! Chwila i po sprawie. Jest to plastrowanie dynamiczne polegające na naklejaniu na ciało zgodnie z określonymi zasadami nierozciągliwych lub elastycznych taśm. Taśmy regulują napięcia mięśniowe w miejscu aplikacji, pozwalają zmniejszyć ból, ograniczają nadwrażliwość na dotyk, zwiększają zakresu ruchu i siłę mięśni mimo dolegliwości i zmniejszyć obrzęk.

ZAPRASZAMY!